На Чернігівщині руйнується легендарна церква, в якій знімали "Вія"

26.07.2018 9:46 12

На Чернігівщині руйнується легендарна церква, в якій знімали

На Чернігівщині в селищі Седнів руйнується легендарна Георгіївська церква XVIII століття, в якій свого часу проходили зйомки радянського фільму "Вій".

Як повідомила в Facebook народний депутат від "Самопомочі" Анна Романова, вона вже відправила відповідні запити на ім'я міністра культури, губернатора і селищного голови щодо негайного ремонту козацького храму, пише Обозреватель.

У свою чергу священик Тимур Блинець опублікував відео, на якому видно, як протікає дах церкви під час дощу.

За його словами, розпочата раніше реконструкція храму так і не була доведена до кінця, незважаючи на те, що священнослужителі "писали десятки листів" і "зверталися до всіх і до кожного".

Георгіївська церква в Седневі є історико-архітектурною пам'яткою. Храм являє собою рідкісний зразок монументальних дерев'яних споруд на Лівобережжі України періоду бароко.

Усередині церкви знімалися ключові епізоди радянського фільму "Вій" (1967 роки) за однойменною повістю Миколи Гоголя. Однак ці кадри не ввійшли в остаточний варіант стрічки.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/71939/

Следующая новость
Предыдущая новость

Диссертация от рук специалистов на заказ Переезды и перевозка мебели Календарь православных праздников на апрель 2018 Основні правила обрання матрацу для свого ліжка. Різновиді та важливі критеріі Редкие и нетипичные виды ставок на хоккей - азартные игры дял каждого

Публикации