На Чернігівщині перша громада УПЦ МП перейшла до Православної Церкви України

16.01.2019 19:40 0

На Чернігівщині перша громада УПЦ МП перейшла до Православної Церкви України

На Чернігівщині перша громада Української Православної Церкви Московського Патріархату перейшла до Православної Церкви України. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав настоятель Катерининської церкви (ПЦУ) у Чернігові о. Євген (Орда), повідомляє УНІАН.

«Чернігівщина долучилася до процесу об’єднання – с. Оленівка Борзнянського району повернулась до ПЦУ. Молодці! Зважилися», – написав священик.

Як повідомив голова Борзнянської районної ради Віктор Горбащенко, учора жителі села Оленівка під час сходу села вирішили стати частиною ПЦУ.

«Дійсно, питання було внесено до порядку денного, обговорювалося і було прийнято рішення. Не виступали ані представники ПЦУ, ані РПЦ. Ніякого примусу чи протистояння не було. Виступали люди, які вважають за необхідне перейти у лоно Української Церкви», - сказав він.

Горбащенко наголосив, що рішення було добровільним, а все інше - політичні інтриги і бажання зберегти, що маєш. Адже вчора місцевий священик колишньої УПЦ МП Олександр Гладиш заявив журналістам, що за рішення перейти до ПЦУ нібито голосували не місцеві жителі. На його думку, голосували за перехід до ПЦУ лише 4-6 жителів Оленівки. У с. Оленівка проживають близько тисячі людей. Храм в Оленівці належав до колишньої Ніжинської єпархії УПЦ МП.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74324/

Следующая новость
Предыдущая новость

Покупайте серебряные крестики онлайн Где купить бутсы в Киеве? Стартовал 72-часовой молитвенный марафон Украинского межцерковного совета Митрополит УПЦ, який активно співпрацює з владою "ЛНР", каже, що це "провокація" Папа Франциск передав особисту пожертву на побудову собору УГКЦ у Харкові

Публикации