На Хмельниччині ще одна парафія покинула Московський Патріархат

28.12.2018 22:38 0

На Хмельниччині ще одна парафія покинула Московський Патріархат

У місті Хмельницькому парафія ікони Божої Матері «Неопалима Купина» вийшла з юрисдикції Московського Патріархату та перейшла до Православної Церкви України. Про це у себе на фейсбуці написав митрополит Антоній (Махота).

«Маємо знов велику радість прийняти братів і сестер з РПЦ У до Хмельницької єпархії ПЦ України м. Хмельницький, наст. прот. Юрій Тимощук, парафія на честь ікони Божої Матері «Неопалима Купина» ГУ ДСНС 27/12/2018», - зазначив владика Антоній.

Як вже інформувала РІСУ, 25 грудня громада Свято-Миколаївського храму УПЦ МП громади села Доброгорща Хмельницького району на чолі зі своїм настоятелем єреєм Олександром Булановим перейшла до Православної Церкви України. Після цього священику та громаді став погрожувати місцевий благочиннийУПЦ МП.

«Зранку все село в сльозах - благочинний місцевий РПЦ Хмельницького р-ну телефонними дзонками грубо шантажує релігійну громаду, яка перейшла до Помісної Церкви. З його слів, озвучених вірянами, в цю неділю з «групою» підтримки приїде служити Службу Божу і покаже всім і «... і самостійну Україну, і самостійну Церкву , і кузькіну мать заодно!!!»

Селяни просять відкритої підтримки і відеофіксації ЗМІ цього «хрущовського» процесу!", - розповів про погрози митрополит Антоній.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74094/

Следующая новость
Предыдущая новость

Онлайн ставки на футбол Заказать нож для чистки овощей и фруктов Большой выбор наручных часов мировых брендов Онлайн запись на приём к репродуктологу Сварочные инверторы Edon

Публикации