На Хмельниччині викрали ікону, подаровану св. Іоанном Кронштадтським

24.10.2017 20:18 9

На Хмельниччині викрали ікону, подаровану св. Іоанном Кронштадтським

Благочинний Віньковецького благочиння протоієрей Михайло Варахоба повідомив, що на місце злочинну виїхала поліція.
«Це була для дашківчан дуже дорога ікона. Її для села благословив сам прав. Іоанн Кронштадтський. Образ дерев’яний, старовинний зі справжніми грошиками, на ній є підпис, що це саме отець Іоанн її благословив у 1901 році. Окрім цієї святині, з храму більше нічого не взяли», — зазначив отець-благочинний.
Священик також розповів про історію цієї ікони: «У нашому селі жив чоловік Микола Лановий, у якого дуже боліли ноги. Якось він почув про те, що святий допомагає людям отримати у Бога зцілення й вирушив у Кронштадт. Коли він зустрівся з праведником, то той дав хворому ікону і сказав: “Якщо донесеш її до свого села — отримаєш зцілення і ще матимеш багато діточок”. Він йшов пішки до дому майже рік, а коли дістався до Дашківців, повністю одужав, одружився і мав 8-ро дітей. Чудом ця ікона збереглася до наших часів. Селяни, ризикуючи життям, ховали її від нквс-ників, передавали з покоління до покоління. Від неї отримала зцілення не одна людина».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Доставка цветов в Киеве круглосуточно Экспресс займ быстро и выгодно Органічні добрива від українського виробника На Тернопільщині є унікальний храм шести віків, який двічі змінював місце розташування Священики УПЦ відвідали полонених українських військових

Публикации