На форумі “Рух Реформації продовжується!” в Києві обговорювали спільну взаємодію церков і суспільства

27.02.2018 16:37 39

На форумі “Рух Реформації продовжується!” в Києві обговорювали спільну взаємодію церков і суспільства

На початку форуму 23 лютого координатор Руху Реформації Павло Унгурян закликав усіх учасників об’єднатися та активно працювати над духовною реформацією: “Сьогодні Україна опинилася на зламі геоплітичних процесів і з одного боку переживає військове вторгнення з боку агресора, з іншого боку під ударом наші моральні та сімейні цінності, окрім цього через брак ефективних реформ народ втрачає надію на краще майбутнє, як наслідок - стрімке збільшення міграції, або апатія та депресія. Однак ми можемо змінити цю ситуацію так, як свого часу відбулося це в європейських країнах - через духовну реформацію. Ми маємо визнати та проголосити: роль церкви в країні є ключовою. Саме тому Україні потрібен Рух Реформації. Саме тому церква має змінювати себе аби реформувати Україну.”
З вітальним словом на головній сцені виступили представники органів влади. Зокрема, радник президента України Юрій Богуцький підкреслив: “2017 рік показав, яка в нас є велика та потужна протестантська громада в Україні: наскільки вона велична та щира, наскільки вона зростає в любові до Бога й до нашої рідної країни”.
У своєму виступі заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема наголосив: “Для мене особисто є дуже важливим, щоб молоді християни ставали активними учасниками тих змін, які відбуваються в Україні”, підкреслюючи важливість співпраці держави з церквами.
Також про необхідність об’єднаної роботи держави і церкви говорив директор Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрій Юраш: “Реформація має продовжуватися в сенсі того, що ми всі усвідомлюємо: ця держава яку ми маємо - це ми з вами, це об’єднане українське суспільство. Тому, якщо не буде спільної нашої роботи, спільної взаємодії, якщо не буде взаємодоповнення і розуміння єдності, ми не досягнемо того, чого всі прагнемо.”
В рамках Форуму учасники активно працювали в десяти напрямках служінь, формували робочі команди й складали стратегію проведення заходів наступного 2018 року в рамках відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

На адвентистском слёте под Киевом крестили 59 подростков Большой выбор наручных часов мировых брендов УАПЦ продала монастир за 382 тисячі гривень Луцьке Хрестовоздвиженське братство відродили на Волині Президент Украины поручил подготовиться к 1030-летию крещения Руси

Публикации