На фестивалі «Коляда на Майзлях» в Івано-Франківську виступлять колективи різних конфесій і країн

24.12.2019 17:28 3

На фестивалі «Коляда на Майзлях» в Івано-Франківську виступлять колективи різних конфесій і країн

«Фестиваль «Коляда на Майзлях» об’єднує не тільки колективи з різних регіонів нашої держави та й світу, але він має екуменічний характер, - розповідає організатор «Коляди» ігумен монастиря отців василіан, настоятель парафії Царя Христа Івано-Франківська о. Йосафат Хаймик. – Отже, цього року ми запросили парафіяльний хор Православної Церкви України з Івано-Франківська. Вже вдруге запрошуємо сусідів нашої парафії – християн віри євангельської, які представлять дуже цікавий дитячий колектив. Також заплановано виступ ансамблю «П’ятий океан» з однієї з протестантських спільнот».

Як кажуть організатори, звичайно до участі у фестивалі долучаться представники римо-католицької церкви – з Мадрида. З Бенедиктинського монастиря приїде дитячий хор. У програмі їх виступу - старовинний церковний латинський спів.

Особливо цікавим буде також виступ африканського хору святої Терези. Його учасники – студенти івано-франківських вишів, які є прихожанами римо-католицького костелу.

Хор «Флоралія» з Національного університету мистецтв румунського міста Ясси теж візьме участь у «Коляді на Майзлях», як представник Румунської Православної Церкви. «З цим хором ми будемо мати спільну Літургію, - ділиться отець Хаймик. – Бо у програмі фестивалю є також спільні богослужіння».

Цьогоріч виступлять на «Коляді» відомі не лише в Україні, а й за її межами церковні колективи і виконавці. Серед них – знаний вокальний секстет ManSound.

Фестиваль «Коляда на Майзлях» триватиме з 8 до 12 січня в храмі Царя Христа в Івано-Франківську.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/78304/

Следующая новость
Предыдущая новость

Подарунок на добру згадку з гравіруванням Быстрая доставка покупок из США Отель для комфортного отдыха во Львове Полотенца и другой текстиль для вашего бизнеса Slots City – новый проект для украинских пользователей

Публикации