На Тернопільщині та на Закарпатті зареєстрували перші статути громад ПЦУ

03.04.2019 12:42 0

На Тернопільщині та на Закарпатті зареєстрували перші статути громад ПЦУ

На Тернопільщині зареєстрували статут першої в області релігійної громади, яка перейшла з УПЦ МП до новоствореної помісної Православної Церкви України.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу Тернопільської єпархії ПЦУ

«Розпорядження про затвердження статуту першої в області релігійної громади, яка вирішила перейти з Російської Православної Церкви в Україні до новоствореної помісної Православної Церкви України підписав напередодні голова Тернопільської обласної державної адміністрації», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що процедуру зміни підлеглості відповідно до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» першою в області повністю пройшла релігійна громада села Круголець Шумського району, яка виявила бажання приєднатися до ПЦУ.

На Закарпаття обласна державна адміністрація теж провела реєстрацію перших статутів двох парафій, які перейшли з Хустської єпархії Московського Патріархату до Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України:

релігійної громади Свято-Покровської парафії смт Ясіня Рахівського району та

громади Свято-Преображенської парафії смт Ясіня Рахівського району, повідомляє сайт Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/75301/

Следующая новость
Предыдущая новость

Покупка и установка памятников из гранита Комфорт для ребенка и спокойствие для родителей Подборка фильмов про врачей: торрент-файлы по категориям Налоговое резидентство в Объединенных Арабских Эмиратах Меджліс кримськотатарського народу проведе у Києві святкування “Qırım akşami”

Публикации