На Тернопільщині перепоховали тіла 60 членів ОУН

20.11.2017 12:56 3

У неділю, 19 листопада, у Чорткові Тернопільської області перепоховали останки 60 членів ОУН, розстріляних у 1942 році, інформує Zaxid.net.

Пошукові роботи з виявлення останків розстріляних українців розпочали у жовтні цього року працівники меморіально-пошукового підприємства «Доля» спільно з історико-пошуковим товариством "Патріот". Рештки загиблих вдалось відшукати на території Ягільницької сільради поблизу Чорткова.

Серед ідентифікованих загиблих - 27 мешканців Львівщини, а саме Самбірського, Дрогобицького та Жидачівського районів, повідомляють у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

За словами дослідників, цьогоріч також вдалось відшукати чимало родичів членів ОУН.

Перепоховання загиблих супроводжувалось заупокійною Літургією, яку відслужили у соборі святих верховних апостолів Петра і Павла. Опісля представники влади, духовенство, рідні загиблих та мешканці міста пішою ходою вирушили на місцеве кладовище, де провели чин погребіння та скорботне віче.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/69051/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вас ждут бесплатные игральные аппараты на азартном портале СлотсДок Доставка букетов по городам Украины Широкий ассортимент качественных запчастей Преимущества покупки полотенец из микрофибры Услуги страхования для выезда

Публикации