На Тернопільщині освятили каплицю-пантеон героям АТО

09.08.2017 19:38 0

На Тернопільщині освятили каплицю-пантеон героям АТО

На Тернопільщині, у селі Лішня Кременецького району, поблизу цілющого джерела cвятої Праведної Анни відбулося освячення каплиці-пантеону героям АТО.

Як повідомили УНІАН в прес-службі облдержадміністрації, участь в урочистостях взяли голова Тернопільської облради Віктор Овчарук, перший заступник голови Кременецької РДА Володимир Козубський, начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей ОДА Ігор Кульчицький, представники органів місцевого самоврядування, рідні і близькі загиблих воїнів АТО.

Під час відкриття новозбудованої каплиці-пантеону спільною молитвою також вшанували борців за волю України, котрі загинули у визвольних змаганнях, у Другій світовій війні та у війні з російським агресором на сході України. Очолив Богослужіння архиєпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький УПЦ КП Нестор (Писик).

Місце під каплицю-пантеон обрано не випадково. Перша історична згадка про неї датується 1625 роком. Біля джерела стояла дерев’яна капличка, у якій знаходилася фігура святої Анни. В радянські часи капличку було спалено. Лише у 1991 році святиню відновили, а у день Успіння Святої Праведної Анни її освятили.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальные игровые машины для тех, кто любит побеждать На Тернопільщині біля храму УГКЦ вивісили списки, хто скільки не здав на ремонт Детективные агентства в Одессе. Ошибки при выборе частного детектива Самое выгодное предложение приобретения сжиженного газа Оформление патента на работу иностранцам в Москве

Публикации