На території Оперативного командування «Схід» постане храм УПЦ КП

13.03.2018 12:24 6

На території Оперативного командування «Схід» постане храм УПЦ КП

Цей храм є спільний проект Дніпропетровської єпархії та ОК «Схід».
Після молитви митрополит Іоан побажав генерел-майору Ігору Палагнюку та всім присутнім Божого благословення та міцного здоров’я.
Крім того, цими днями, отримавши на подорож благословення архієпископа Вінницького та Брацлавського Михаїла, ієрарха УПЦ КП, протоієрей Ростислав Процанін, благочинний Бершадського району Вінницької єпархії, вирушив у чергову подорож на схід для підтримки українського воїнства.
Понад дві тонни продуктів, медикаменти, засоби гігієни, теплі шкарпетки, рукавиці, зимове взуття, берці, бочки для питної води, тощо було зібрано небайдужими жителями Бершаді. До постійного доброчинства долучились студенти Бершадського медичного коледжу та учні шкіл різних сіл.
Воїни радо зустрічали отця Ростислава на своїх бойових позиціях. Ділились своїми спогадами про пережитий час від останньої зустрічі, розповідали про свої сім’ї та про наболіле. Разом зі священиком до воїнів приїхали депутат Вінницької обласної ради Володимир Зарічанський та представники громадськості.
Наступного дня в місті Торецьк Донецької області було звершено таїнство хрещення та миропомазання над маленьким хлопчиком-сиротою в одній із лікарень міста. Новоохрещений отримав у подарунок вишиту бісером іменну ікону, яку виготовив отець, та вишиванку, в яку був одягнутий при таїнстві. Медичний персонал був вдячний отцю Ростиславу за хрещення малюка та надану допомогу знедоленим дітям прифронтового міста. Для малечі передано засоби гігієни, підгузки, дитяче харчування, питну дитячу воду та освячену воду, фрукти, іграшки та дитячий одяг.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как оформить займ онлайн в Украине Вячеслав Моше Кантор – герой наших дней Большой выбор качественных пластиковых окон в Запорожье Фотообои в спальню на любой вкус Изготовление пакетов и нанесение на них печати во Львове

Публикации