На Сумщину прибула мандруюча свічка миру

23.07.2018 10:44 9

На Сумщину прибула мандруюча свічка миру

Німецька єпархія в Лімбурзі започаткувала міжконфесійну акцію «Мандруюча свічка миру». Щороку там виготовляють символічні свічки миру і відправляють їх на всі континенти.

Акція «Мандруюча свічка миру» відбувається вже 17 років поспіль. Цьогоріч свічка прибула до України, повідомляє сайт Харківського екзархату УГКЦ.

Передаючи свічку миру на Сумщину, німецькі священики говорили про те, що вони моляться за Україну, за всіх людей, які сьогодні потребують миру.

Акція «Мандруюча свічка миру» на Сумщині проходить в парафії Української Греко-Католицької Церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці, – розповів священик УГКЦ Олександр Дядя. – У 2001 році після теракту в США, коли були зруйновані вежі-близнюки, німці захотіли помолитися за жертв цього теракту. Також вони молилися і за жертв Другої світової війни та інших конфліктів і трагедій. Усі конфесії приєднуються до цієї акції і моляться за мир».

Під час прведення акції представник однієї з Церков Роман Вяткін, говорячи про мир в Україні, попросив пробачення від імені віруючих росіян (адже сам є вихідцем з Російської Федерації): «Україно, прости, що ми виступили проти тебе, що ми порушили кордони, убиваємо людей, посягаємо на ваш мир, безпеку. І я прошу тебе, Господи, щоб Росія схилилась перед Тобою, попросила вибачення. Я прошу тебе, Господи, помилуй народи ці і дай їм покаяння».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/interchurch_relations/71898/

Следующая новость
Предыдущая новость

LuckyDuckCasino - онлайн портал с игровыми слотами высоко качества Треккинг в Непале: что это и где заказать Правильная компания для посещения бани – как планировать отдых Рискуйте и получайте множество призов Готувати смачно просто і зручно

Публикации