На Софійській площі м. Києва триває марафон читання Біблії

07.07.2018 0:23 9

На Софійській площі м. Києва триває марафон читання Біблії

З нагоди 1030-ліття хрещення Київської Русі, а також для заохочення українців до читання і наслідування Біблії, всі християнські Церкви й Українське Біблійне Товариство прийняли рішення проголосити 2018 рік - Роком Божого Слова в Україні.

Одним із багатьох заходів, запланованих з цієї нагоди, є Національне читання Біблії. Про це РІСУ повідомили в Українському Біблійному Товаристві.

Захід відбувається на Софійській площі м. Києва з 17:30 5 липня до 20:00 8 липня 2018 р.

Протягом цього часу Біблію прочитають вголос від початку до кінця та без зупинок приблизно 350 читці: керівники Церков і священнослужителі з усієї країни, відомі діячі, представники влади та іноземні гості. Вона лунатиме українською та російською, давньоєврейською, давньогрецькою, старослов’янською й латинською, а також багатьма сучасними іноземними мовами, демонструючи всеосяжність, цілісність і незмінність Божого Слова.

Національне читання Біблії номіноване до Національного реєстру рекордів України як наймасовіший та найтриваліший захід із читання вголос у нашій країні.

Під час акції також буде презентовано загальнонаціональний благодійний проект «Слово любові для тяжкохворих дітей», мета якого — принести підбадьорення та підтримку юним душам, котрі хоробро борються з важкими недугами, та їхнім сім’ям. Для діток будуть надруковані особливі ілюстровані дитячі видання, і кожен охочий зможе підтримати цей проект.

Українське Біблійне Товариство — міжконфесійна християнська організація, метою якої є переклад, друкування та розповсюдження Біблії українською мовою й мовами нацменшин, які проживають на території нашої держави. До складу Товариства входять 19 провідних українських Церков православного, католицького та протестантського віросповідання і Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г. Сковороди НАН України.

Товариство є членом Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, а також міжнародної організації Об’єднаних Біблійних Товариств, що має представництва у понад 200 країнах і територіях світу. За роки діяльності Товариство видало та розповсюдило понад 12 млн примірників Біблії та іншої літератури.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/bible/71724/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вчимо англійську швидко та ефективно Лучшая офисная мебель Глава РПЦЗ путешествует по Крыму Кардинал Леонардо Сандрі: «Любов до правди не дозволяє нам прийняти мовчання щодо ситуації в Україні» Угловые кухни: индивидуальное производство мебели под заказ

Публикации