На Сокальщині за понад вісім мільйонів відреставрують дерев'яну церкву ХІХ століття

03.12.2019 3:03 0

На Сокальщині за понад вісім мільйонів відреставрують дерев'яну церкву ХІХ століття

Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації провів тендер у системі ProZorro на реставрацію дерев’яної церкви Св. Косми і Даміана у селі Цеблів Сокальського району, яку переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2020 року. Про це інформують "Варіати".

Аукціон стартував 7 листопада, участь у ньому взяли колективне підприємство "Центр комплекс" Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України" та підприємство "Захід-квартал" "ГО"ВО СОІУ", які запропонували здійснити всі роботи за 8 450 000 грн й 8 499 000 грн відповідно. Переможцем обрали "Союз організацій інвалідів України".

Додамо, очікувана вартість послуг становила 8 548 733,05 грн.

Як вказано у закупівлі, у рамках реставрацію у церкві здійснять гідроізоляцію, реставрацію фасаду, храм покриють захистом від вогню, а також пофарбують. Профінансують усі роботи за кошти обласного бюджету Львівщини.

Церква Св. Косми і Даміана у селі Цеблів – пам'ятка архітектури місцевого значення, споруджена у 1862 році.

За даними порталу Youcontrol, "Союз організацій інвалідів України" зареєстрований у Львові з 1993 року і займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Статутний капітал підприємства становить 8800 грн.

Зазначимо, "Союз організацій інвалідів України" у 2018 році виграв тендер на реставрацію ансамблю Домініканського монастиря у Жовтні, однак у вересні договір розірвали й оголосили нову закупівлю.

Нагадаємо, станом на 2018 рік, за 27 років на Львівщині вщент згоріло 28 стародавніх дерев'яних церков та виникло 108 пожеж у храмах.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/78021/

Следующая новость
Предыдущая новость

Працівники ювенальної поліції влаштували свято дітям молодіжного табору Мукачівської єпархії УПЦ У Софії Київській відкриється виставка «Кольори православ'я. Польща» Монастыри России православные действующие Особенности и специфика шоссейных квадроциклов Фриспины за регистрацию без депозита: выгоды и нюансы бесплатных бонусных подарков гемблинг-заведений онлайн

Публикации