На Рівненщині віряни зачинили у церкві священика УПЦ МП

10.05.2019 0:38 3

На Рівненщині віряни зачинили у церкві священика УПЦ МП

У селі Півче на Рівненщині виник конфлікт із священнослужителем, якого місцеві жителі зачинили в храмі. Про це повідомляє Волинь Роst.

Поліцейські на місці події встановили, що після закінчення Богослужіння, коли священик зачиняв двері основного приміщення храму, у коридор зайшли прихожани разом із представницею новоствореної громади та вимагали пустити їх у церкву, аби провести інвентаризацію майна. Після відмови віряни зачинилися зсередини та залишилися із священнослужителем у коридорі, - пише ГУНП у Рівненській області.

Після приїзду поліцейських священнослужитель і представниця новоствореної громади вийшли, а п’ятеро вірянок так і перебували в приміщенні. Натомість конфлікт між двома релігійними громадами продовжився і триває до сьогодні.

Нині поза територією храму зранку зібралися у загальному близько 80 представників з боку обох громад. На місці поліцейські забезпечують громадський порядок. Зачиненими зсередини залишаються двоє прихожанок.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/75719/

Следующая новость
Предыдущая новость

Грузоперевозки в Киеве по самым выгодным тарифам в городе Общая структура и принцип начисления и вывода актуальных средств в онлайн казино Как получить займ без справки о доходах? Где купить гель Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel по выгодной цене Товариство українців-католиків зі США організувало для дітей з родин учасників АТО і переселенців ІІІ благодійну школу англійської мови

Публикации