На Росії Церкві дозволили виготовляти і продавати алкоголь

08.09.2019 20:03 3

Російська компанія "Мезыбь" отримала ліцензію на виробництво і поставку спирту, а також алкогольної продукції, передають росЗМІ. Акції компанії належать Російській Православній Церкві і підприємству "Софріно", яке випускає церковне начиння. Про це повідомляє «ZN.UA».

"Мезыбь" може виробляти звичайне та ігристе вино. Однак ліцензія не поширюється на виготовлення лікерного вина, яке використовують для виробництва церковного кагору. Таку ж інформацію підтверджує і російська служба BBC.

Прес-секретар Патріарха Кирила заявив, що виробництво спиртних напоїв "поки закритий комерційний проект". При цьому, за його словами, про масове виробництво мова не йде.

"Мабуть, це буде досить ексклюзивне вино - як, скажімо, є у католиків папські вина, які складно купити", - розповів Олександр Волков.

Прес-секретар додав, що деякі єпархії на півдні Росії випускають своє вино, але потроху. За його словами, це і сухі, і кріплені червоні солодкі вина.

"Це виробництва "гаражного" сегмента - для себе, для Богослужіння. Деякі монастирі розміщують замовлення на виробництво вина, яке потім продають під маркою", - додав Волков.

Компанію "Мезыбь" зареєстрували в 2016 році в Геленджику. У її власності перебуває 70 гектарів сільськогосподарських земель. У тому ж районі розташований Синодальний духовно-адміністративний і культурний центр Російської Православної Церкви. У ЗМІ його називали "резиденцією Патріарха".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/77079/

Следующая новость
Предыдущая новость

Корейские бб-крема - растущая популярность среди украинок! Автомобильная заправочная станция на погранпереходе «Котловка» Шнековый насос Aquatica – отличный выбор по разумной цене Услуги компании «ФЛАГМАН»: 6 причин использовать профессиональную юридическую консультацию Как играть в виртуальном казино Кинг

Публикации