На прощі в Маріямполі греко-католицькі жінки сподіваються встановити рекорд України

23.06.2018 0:04 12

На прощі в Маріямполі греко-католицькі жінки сподіваються встановити рекорд України

Місто відоме чудотворним образом Богородиці, який ще називають «Переможниця» або «Гетьманська Мадонна» через дива, що сталися за його посередництвом під час воєнних дій у ХVІІ столітті. Прощі до Діви Переможниці почалися в Маріямполі ще в 1691 році. Відновилися паломництва у 2011 році. Цьогоріч проводиться сьома проща. Її гасло «Бог. Родина. Україна».
У суботу, 23 червня, після літургії в храмі Різдва Христового з міста Галича до Маріямполя вирушить піша колона. Близько 16 години прочани прийдуть до Маріямполя, де візьмуть участь в духовно-молитовній програмі.
Особливістю прощі до Маріямполя є собор Марій, тобто зібрання жінок, які мають ім’я Марія. Такий собор проводитиметься в неділю, 24 червня. Минулого року було зареєстровано двісті Марій, а цього разу організатори сподіваються, що їх буде більше. «Цього року ми хочемо, щоб їх приїхало тисячу, – каже парох місцевої греко-католицької церкви о. Роман Дзюбак, – на прощу приїде спеціальний представник Книги рекордів України, щоб зафіксувати рекорд – найбільша кількість жінок, які мають однакове ім’я в одній локації. Ми покажемо, що ім’я Марія в Україні, а особливо Західній – це справді популярне ім’я».
Під час реєстрації кожна жінка чи дівчина з таким ім’ям отримає пам’ятний бейджик. На одній його стороні буде зображений маріямпольський чудотворний образ Богородиці, а на другій надпис «учасниця встановлення рекорду України в номінації «Найбільша кількість жінок з однаковим іменем на одній локації» .
Літургію у неділю в Маріямполі очолить івано-франківський митрополит Володимир (Війтишин).

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Сервис бытовых услуг Master911 Федерация еврейских общин начинает проект передвижных синагог по четырем областям Украины Удочка. Купить фидерное удилище, цена на Трофее Президент Украины поручил подготовиться к 1030-летию крещения Руси Как оформить займ онлайн в Украине

Публикации