На приміщення, яке Кабмін передав ПЦУ, претендували лютерани

20.07.2019 15:09 0

На приміщення, яке Кабмін передав ПЦУ, претендували лютерани

Приміщення в центрі Києва за адресою Лютеранська, 18-20, яке прем'єр-міністр Володимир Гройсман передав Православній Церкві України для адміністративних потреб, лютеранська громада давно просила для побудови там німецької школи.

Ці будинки побудовали ще в кінці XIX століття і спочатку там були реальне училище і гімназія Євангелістської лютеранської громади. До 2008 року там був Український науково-дослідний інститут цукрової промисловості. Потім ця будівля перебувала в управлінні Міністерства аграрної політики. Стан будівля дуже поганий.

Як стало відмоо РІСУ, Німецька євангелічно-лютеранська Церква України 2014 року просила передати нежитлові приміщення на Лютеранській під реставрацію для постійного користування. Церква хотіла відкрити там німецьку школу.

"Останній рік просили передати будівлю. Причому на самому високому рівні. Був розроблений проект німецького культурно-просвітницького центру: Гете інститут, школа, садочок, деякі фонди і громадські організації. Скоріш за все ми розбурхали їх проханнями і нагадали про будівлю, в середині якої вже почали рости дерева. От і маємо те, що маємо… Поганий день для німецько-української дружби", - написав на своїй сторінці на Facebook служитель лютеранської Церкви Олександр Прокопчук.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/land_and_property_problems/76567/

Следующая новость
Предыдущая новость

Під Києвом у «Парку Київська Русь» за стародавнім чином реконструюють дерев’яний храм Х століття Глава РПЦЗ путешествует по Крыму, который считает российским На Чернігівщині село проголосило перехід з Московського Патріархату в Київський Где заказать ритуальные услуги? "Карітас Київ" і Рада молодих вчених Інституту філософії НАНУ проводять літню філософську школу про мир, діалог і філософію

Публикации