На Прикарпатті протягом двох днів перебуватиме Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчук)

24.04.2018 13:43 3

На Прикарпатті протягом двох днів перебуватиме Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчук)

З нагоди відзначення 125-річчя від дня народження єпископа Української Греко-Католицької Церкви блаженного священномученика Симеона Лукача, на Прикарпатті 28 - 29 квітня відбудеться низка подій.

Зокрема, в суботу, 28 квітня, в Івано-Франківську презентують фільм «Симеон Лукач». Відбудуться нічні чування, які очолить єпископ Чернівецький УГКЦ Йосафат Мощич та Архиєрейська Літургія, яку очолить Глава УГКЦ Святослав (Шевчук).

Заходи пройдуть в храмі Святих апостолів Петра і Павла в рідному селі єпископа Лукача - Старуні на Богородчанщині.

Lukach_Symeon.jpgПісля Архиєрейської Літургії Глава УГКЦ освятить музей Симеона Лукача.

«Музей новозбудований в стилі будинку, де жив блаженний Симеон Лукач, - розповідає синкел у справах духовенства та священичих родин Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ о. Олег Каськів. – До слова, музей уже включений до переліку туристичних маршрутів області. То ж наші гості зможуть побачити, як жили священики, які служили у часи заборони Церкви».

Глава УГКЦ також побуває на прем’єрі фільму «Симеон Лукач» в кінотеатрі Люм’єр в Івано-Франківську. Перед показом відбудеться брифінг для журналістів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/70925/

Следующая новость
Предыдущая новость

Преимущества гидравлических кресел в салоне красоты Качественные запчасти на мотоблок по доступной цене Принцип начисления спортивного выигрыша и главные критерии выбора клуба У парафії УАПЦ на Львівщині одразу 60 дітей приступили до першої сповіді Почему так любят пиццу?

Публикации