На Прикарпатті згоріла найбільша дерев'яна церква Західної України

12.06.2018 19:15 9

На Прикарпатті згоріла найбільша дерев'яна церква Західної України

Місцеві жителі до приїзду пожежників почали самостійно гасити полум’я о 3-й ночі, проте це виявилося марним. Вогонь швидко охопив дерев'яну будівлю. На місці пам'ятки архітектури залишилось згарище.
За словами паламаря, напередодні, коли храм зачиняли, не лишили жодної запаленої свічки, а світло вимкнули.
"Ніхто з людей не постраждав. На пожежі врятовано: одну допоміжну будівлю церкви, одну дзвіницю та п`ять поруч розташованих житлових будинків. Вогнем знищено будівлю церкви на загальній площі 250 м2", – інформує прес-служба ДСНС.
Наразі рятувальники та поліція з’ясовують причину пожежі. Храму, що вигорів, було 80 років.
Спасо-Преображенська церква Київського патріархату є унікальною, бо це найбільша дерев'яна церква Західної України. Храм за розмірами поступається лише Троїцькому собору, що у місті Новомосковськ. Церкву збудовано та освячено 19 серпня 1938 року.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Беларусь не впустила из Украины главу Белорусской Автокефальной Православной Церкви УПЦ предостерегает от новой ереси — культа архимандрита Рафаила (Бараника) Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби Где занять денег онлайн? Міністр з питань тимчасово окупованих територій обговорив з архієреями УПЦ КП ситуацію в Криму і Донбасі

Публикации