На Прикарпатті відкрили 107-й храм Української Автокефальної Православної Церкви

24.06.2018 0:23 3

Нову святиню звели на місці давнього монастиря, який було повністю зруйновано у XVIII столітті за часів правління імператора Йосипа ІІ, у селі Далешево Городенківського району.

За численними легендами, на місці знищеного монастиря, поблизу джерела, місцевим жителям об’явилася ікона Цариці Небесної – Далешівської Богородиці, за зціленням до якої і сьогодні приїздять сотні людей із різних куточків області. Саме на цьому місці і збудували нову церкву, інформують "Вікна" з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Чин освячення храму та джерельної купелі здійснив митрополит Галицький, керуючий Івано-Франківською єпархією УАПЦ Андрій.

З нагоди урочистої події Богдан Кобилянський від імені голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука вручив настоятелю церкви - отцю Тарасу Іванюку - нагрудний хрест та привітав парафіяльну громаду із відкриттям Божого дому.

Управлінець зазначив: «Відтепер під склепінням відновленого храму ми зможемо молитися за мир в нашій Україні, збереження життя і здоров’я наших воїнів, які зі зброєю в руках бережуть наш спокій. А ми, своєю чергою, проситимемо Господа благодаті нашому багатостраждальному народу. Нехай Господь завжди чує наші молитви, повсякчас помагає нам у добрих справах на благо українського народу та рідної землі».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/71578/

Следующая новость
Предыдущая новость

Стоматология Люми-Дент в Киеве на Оболони В Киевской обладминистрации открыта фотовыставка «Кое-что общее», разбивающая религиозные стереотипы Изготовление бумажных пакетов с логотипом А вы уже знаете, где можно получить справку формы 003-В/у быстро и без проблем? Возможный запрет онлайн Ирландской национальной лотереи

Публикации