На Прикарпатті виявили релігійне радіомовлення, яке діяло без ліцензії

29.11.2018 11:54 3

На Прикарпатті в Рогатині завдяки спільним зусиллям представника Нацради в Івано-Франківській області Ігоря Маслова, працівників Карпатської філії державного підприємства «Український державний центр радіочастот» та головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області припинено безліцензійне радіомовлення на частоті 99,7 МГц.

Про це повідомляє IA ZIK з посиланням на прес-службу ОДА.

Тиждень тому представником Нацради в Івано-Франківській області на частоті 99,7 МГц у місті Рогатині було зафіксовано незаконну трансляцію радіопрограм із позивним «Маяк віри» через малопотужний передавач.

Працівниками УДЦР під час виїзду до цього населеного пункту було визначено місце, з якого велося мовлення.

Спільно з працівниками Карпатської філії УДЦР і ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області діяльність цього мовника була припинена, антенно-фідерне обладнання демонтовано власником.

Це не перший випадок безліцензійного радіомовення в Рогатині. Минулого року в цьому районному центрі було зафіксовано на частоті 99,1 МГц незаконну трансляцію через малопотужний передавач програм «Слов’янської Християнської радіостанції Radio Mv».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_in_massmedia/73703/

Следующая новость
Предыдущая новость

Увеличение отдачи бизнеса с программами BAS, «1С:Підприємство» Вячеслав Кантор - современный общественный деятель Качественные памятники и гранитные изделия, в наличии и под заказ любой сложности Играть на лучшие игральных слотах на сайте игрового клуба Cyberpunc Четки – часть духовного просвещения

Публикации