На Пасхальні Богослужіння в Україні прийшло на 2,5 млн людей більше, ніж у Росії

29.04.2019 23:08 3

На Пасхальні Богослужіння в Україні прийшло на 2,5 млн людей більше, ніж у Росії

До масових заходів з нагоди святкування Великодня в Україні долучилися близько 7 млн громадян.

Такі дані наводить Департамент комунікацій Національної поліції, інформує Еспресо.TV.

Водночас, за підрахунками російських правоохоронних органів, в 140-мільйонній РФ у святкуванні Пасхи взяли участь 4,3 млн віруючих.

"У ніч на 28 квітня понад 4,3 млн людей взяли участь у святкуванні Великодня більш ніж в 7,4 тис. населених пунктах по всій Росії. У православних церквах, храмах і монастирях відбулося близько 12 тис. урочистих богослужінь, літургій і хресних ходів", - заявила офіційна речниця МВС РФ Ірина Вовк.

Традиційно, найактивнішими виявилися мешканці Кубані - переважну більшість яких складають етнічні українці. На великі церковні свята там постійно скаражаться, що у храмах не вистачає місця присутнім.

Як заявив на початку 2019 року голова Ради муфтіїв Російської Федерації Равіль Гайнутдін, згідно з його оцінками, за 15 років мусульмани становитимуть третину населення тієї країни.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/75605/

Следующая новость
Предыдущая новость

Стабилизированный мох из Норвегии "Пурпурові вітрила" короткий зміст Скачать спокойную музыку для фона Удобная покупка авиабилетов Seo просування по індивідуальній вартості від компанії «Site Ok» — 4 нюанси, що впливають на ціну розкрутки сайту

Публикации