На Одещині четверта громада УПЦ МП перейшла ПЦУ

17.02.2019 17:29 6

На Одещині четверта громада УПЦ МП перейшла ПЦУ

Громада Свято-Троїцького храму села Новоєлизаветівка Ширяївського району Одеської області покинула Балтську єпархію колишньої УПЦ МП та перейшла до Одеської єпархії Православної Церкви України.

За рішення перейти до ПЦУ місцеві жителі проголосували у суботу, 16 лютого, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Одеську єпархію Православної Церкви України.

У селі Новоєлизаветівка завжди діяв лише один храм, першопочатково в ньому було започатковано парафію Української Православної Церкви Київського Патріархату, яка діяла з 1996 по 2002 рік, а у 2002 році священик обманом перевів парафію в Українську Православну Церкву Московського Патріархату. Після останніх подій парафіяни вже самі вирішили приєднатись до Помісної Української Православної Церкви.

Громада Свято-Троїцької парафії села Новоєлизаветівки одноголосно проголосували за перехід в лоно Помісної Української Православної Церкви (ПЦУ).

Нагадаємо, нещодавно громада Свято-Успенського храму селища Маринове Березівського району на чолі з протоєреєм Романом Федаком покинула Московський Патріархат та перейшла до Православної церкви України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74738/

Следующая новость
Предыдущая новость

Поиск автомобильных деталей по ВИН коду в Украине 4 варианта реструктуризации кредита. Обозрение сервиса подбора банных заведений в городе Киев Полотенца и другой текстиль для вашего бизнеса Сыграйте на онлайн игральных автоматах на сайте онлайн казино Slots-Doc-com

Публикации