На Одещині відбулася XVII конференція Асоціації християнських центрів реабілітації

12.09.2018 16:28 0

На Одещині відбулася XVII конференція Асоціації християнських центрів реабілітації

На зустріч з’їхалося близько 300 осіб. Тут були представники різних конфесій з усіх регіонів України. Усі вони об’єднані служінням реабілітації алко- та наркозалежних, людей, які потрапили в складні життєві обставини.
«Біблія говорить нам, що Ісус явив справою, що до кінця полюбив Своїх, що на світі (Івана 13: 1). Неважливо, з якої ти або я конфесії. Важливо, що у нас один Бог, одна віра, одне хрещення» – сказав на відкритті Рустам Фатуллаєв, президент Асоціації християнських центрів реабілітації, завідувач соціального відділу УЦХВЄ, християн-п'ятидесятників.
На конференції порушувалися теми про вірність служителів Бога і його справі. Говорили про нові методи служіння, про юридичну частини і правильності оформлення документів для центрів, що теж важливо. Також на зустріч приїхав представник Міністерства юстиції України відділу пробації Андрій Мовчан. Він говорив про нові методи служіння, про плоди взаємодії і перспективи розвитку відносин з Міністерством юстиції.
«Одним із завдань конференції АХЦР є оновлення служителів, запалити їхній дух! Щоб після повернення додому ми з новими силами і натхненням могли приступити до служіння», – сказав В’ячеслав Когут, віце-президент АХЦР з питань тюремного служіння
Під час конференції проходили спільні ранкові молитви, вечірні зібрання, служителі багато спілкувалися та обмінювалися досвідом. В останній день конференції був загальний піст, і на вечірньому служінні відбулося служіння хліболомлення.
Після закінчення конференції кожен учасник отримав сертифікат від Асоціації християнських центрів реабілітації, що підтверджує участь в конференції.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Игровой ассортимент от Дрифт казино онлайн Отопительные приборы для каждого дома Удивительный мир гемблинга на сайте Азино 777 Красивые детские фотозоны по выгодной цене Больничный лист при родах

Публикации