На Одещині відбулася XVII конференція Асоціації християнських центрів реабілітації

12.09.2018 16:28 0

На Одещині відбулася XVII конференція Асоціації християнських центрів реабілітації

На зустріч з’їхалося близько 300 осіб. Тут були представники різних конфесій з усіх регіонів України. Усі вони об’єднані служінням реабілітації алко- та наркозалежних, людей, які потрапили в складні життєві обставини.
«Біблія говорить нам, що Ісус явив справою, що до кінця полюбив Своїх, що на світі (Івана 13: 1). Неважливо, з якої ти або я конфесії. Важливо, що у нас один Бог, одна віра, одне хрещення» – сказав на відкритті Рустам Фатуллаєв, президент Асоціації християнських центрів реабілітації, завідувач соціального відділу УЦХВЄ, християн-п'ятидесятників.
На конференції порушувалися теми про вірність служителів Бога і його справі. Говорили про нові методи служіння, про юридичну частини і правильності оформлення документів для центрів, що теж важливо. Також на зустріч приїхав представник Міністерства юстиції України відділу пробації Андрій Мовчан. Він говорив про нові методи служіння, про плоди взаємодії і перспективи розвитку відносин з Міністерством юстиції.
«Одним із завдань конференції АХЦР є оновлення служителів, запалити їхній дух! Щоб після повернення додому ми з новими силами і натхненням могли приступити до служіння», – сказав В’ячеслав Когут, віце-президент АХЦР з питань тюремного служіння
Під час конференції проходили спільні ранкові молитви, вечірні зібрання, служителі багато спілкувалися та обмінювалися досвідом. В останній день конференції був загальний піст, і на вечірньому служінні відбулося служіння хліболомлення.
Після закінчення конференції кожен учасник отримав сертифікат від Асоціації християнських центрів реабілітації, що підтверджує участь в конференції.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой ассортимент семян овощей и всего, что нужно для урожая Не упустите новинку Лечебный гриб линчжи по оптимальной цене Мебель для кабинета по выгодным ценам «Квадродрайв»

Публикации