На Одещині баптисти відкрили п’ять дитячих будинків сімейного типу

08.10.2019 20:10 0

На Одещині баптисти відкрили п’ять дитячих будинків сімейного типу

У вересні п’ять дитячих будинків сімейного типу відкрили баптисти на Одещині – два у смт Сараті та три у с. Фонтанці Лиманського р-ну. Відтепер тут п’ятеро багатодітних сімей будуть виховувати дітей у комфортних умовах, повідомляє видання Слово про слово.

У кожному з будинків створені усі необхідні умови для одночасного проживання 12-ти дітей-сиріт. Духовно опікуватися сім’ями, які виховують дітей, будуть служителі місцевих церков.

Помісні церкви охоче беруть участь у служінні опіки над дітьми-сиротами, через молитви та практичну допомогу підтримуючи їх у їхніх потребах, навчанні, складних обставинах, у забезпеченні вихованням на основі християнських цінностей.

Відкриття дитячих будинків сімейного типу стало можливим завдяки тісній співпраці фонду «Міст в життя» (Німеччина), Центру християнського життя України, помісних громад, де побудовані будинки, та Одеського обласного об’єднання церков ЄХБ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/77383/

Следующая новость
Предыдущая новость

Неодимовый магнит для экономии семейного бюджета Вибір стильних чоловічих курток Товариство українців-католиків зі США організувало для дітей з родин учасників АТО і переселенців ІІІ благодійну школу англійської мови Прокат авто без водителя в Санкт-Петербурге Зимняя женская обувь для вашего комфорта

Публикации