На міжнародній конференції в Києві розповіли про соціальне служіння церков під час війни

15.06.2018 18:52 12

На міжнародній конференції в Києві розповіли про соціальне служіння церков під час війни

Головною темою форуму стало висвітлення правильного та швидкого обміну інформацією між гуманітарними організаціями, що працюють в Україні. Було наголошено, що в країні працюють різні міжнародні організації, проте не завжди координація між ними у важливих соціальних та гуманітарних проектах проходить ефективно. Тому учасники опрацьовували механізми ефективної комунікації між організаціями.
Зазначалося, що обмін інформацією не передбачає жодної форми підпорядкування між гуманітарними організаціями. Мета полягає в тому, щоб кожна організація могла розвивати свою діяльність більш ефективно на основі більш свідомої стратегії.
Під час конференції було наголошено на тому, що в Україні працюють різні міжнародні організації, проте не завжди координація між ними у важливих соціальних та гуманітарних проектах проходить ефективно. Тому учасники опрацьовували механізми ефективної комунікації між організаціями.
У своєму виступі Дмитро Матюхін зауважив, що з початком військових дій на сході України церкви союзу ЄХБ активно відгукнулися на біду, організувавши в церквах збір продуктових наборів, медикаментів, одягу та предметів побуту для передачі військовим в АТО та жителям Донбасу. Гуманітарна допомога людям і сьогодні залишається пріоритетним питанням. Об’єм такої допомоги за останні чотири роки досяг тисячі тонн вантажів.
З-поміж іншого керівник соціального комітету окреслив такі напрями роботи як волонтерство, співпрацю зі західними місіями та організаціями, місіонерське служіння на сході України, роботу із сиротами та вдовами АТО.
Участь у конференції взяли представники ООН, релігійних конфесій, Суверенного Мальтійського Ордену, ОБСЄ та інші.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как защитить нагревательные приборы от накипи Надежные кредиты от Moneyveo Заморожені овочі та фрукти - кладязь вітамінів під час Великоднього посту Сайт с лучшими бесплатными видеослотами Строительные люльки ZLP – 630 с полной комплекцией

Публикации