На Миколаївщині п’ята громада перейшла до Православної Церкви України

30.03.2019 15:52 0

На Миколаївщині п’ята громада перейшла до Православної Церкви України

Cвято-Михайлівська парафія м. Первомайська прийняла рішення про перехід з Української Православної Церкви в єднанні з Московським Патріархатом до Православної Церкви України. Таке рішення віряни громади прийняли на загальних зборах у відповідності до статті 8 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації».

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.

«Таким чином, це вже п’ята православна громада на теренах Миколаївщини, яка прийняла рішення про зміну юрисдикційної приналежності з УПЦ в єднанні з Московським патріархатом на Православну церкву України», - заявили в ОДА.
Зазначається, що раніше подібне рішення ухвалили парафії сіл Тімірязєвка Вознесенського району, Василівка і Тамарине Снігурівського району та села Суха Балка Доманівського району.

Станом на 30 березня до ПЦУ від УПЦ МП перейшло вже 507 парафій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/75260/

Следующая новость
Предыдущая новость

Корейские бб-крема - растущая популярность среди украинок! Двухъярусные кровати для детей на любой вкус и бюджет от производителя Как заставить машину с дизельным двигателем работать зимой Передайте свою любовь сквозь время и пространство! Цветы курьером в Киеве Когда лучше стричься, чтобы иметь красивые волосы

Публикации