На Львівщинї відзначили 100-річчя першого відродження УАПЦ

06.01.2018 2:04 6

На Львівщинї відзначили 100-річчя першого відродження УАПЦ

З вітальним словом до присутніх звернувся прот. Володимир Король - настоятель парафії УАПЦ села Верхня Стинава.
Зал слухав твори у виконанні хору "Унісон" під керівництвом Юрія Юника, композиції у виконанні інструментального тріо Братківської школи мистецтв Стрийського району та змістовні доповіді, які виголосили Миколаївський декан о. Роман Сотник, Стрийський декан о. Михайло Зубкович та голова Львівського Ставропігійного Братства Андрія Первозванного о. диякон Юрій Федів.
Спогадами про життя Церкви ІІІ відродження поділився найстарший священник УАПЦ на Стрийщині архімандрит Никодим Війтів.
Грамотами від глави УАПЦ митрополита Макарія отримали представники місцевої влади. "2017 рік проголошено офіційно в державі роком вшанування української революції 1917 року, коли офіційно було проголошено незалежність української держави. Саме такий ювілей святкує і УАПЦ, яка стала духовною основою державності. Незважаючи на репресії проти церкви-мучениці, Вона вистояла і свідчить Євангеліє українському народу і сьогодні. Дякую отцям за проведення заходу, який привернув увагу Стрийщини до цього славного ювілею і до історії Церкви-мучениці" - зазначила у виступі місцевий держпосадовець Оксана Мелень.
Завершилося святкування християнським гімном "Боже великий єдиний".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как убрать сажевый фильтр в авто? Вячеслав Кантор - современный общественный деятель Возможный запрет онлайн Ирландской национальной лотереи Как играть в мобильное казино: подробности Аренда яхты в Днепре

Публикации