На Львівщині після реставрації відкриють старовинну дерев’яну церкву

16.04.2018 17:53 6

На Львівщині після реставрації відкриють старовинну дерев’яну церкву

На Львівщині 18 квітня у с. Дернів Кам'янко-Бузького району, відбудеться урочисте відкриття відреставрованої дерев’яної церкви.

Про це пише «Вголос».

Протягом останніх 2 років церкву відреставрували та відновили.

Зазначимо, церква святого Микити у селі Дернів була зведена зі соснових брусів в 60-х роках XVII ст. у стилі галицької школи народної архітектури та належить до пам’яток архітектури національного значення.

Зараз церква збережена в автентичному вигляді – тризрубна, одноверха, без прибудов і дуже компактна за розмірами. Зі сходу і заходу до центрального квадратного зрубу прилягають менші рівні квадратні зруби. Має ґонтове покриття, а у її інтер'єрі центральний простір висотно розкривається у напрямку до зеніту. Дата будівництва храму вирізьблена просто на одвірку дверей.

Відкриття відбудеться з нагоди Міжнародного дня пам’ятників та історичних місць.

Початок о 13:00 год.

Детальніше про цей храм у матеріалі Ніни Поліщук «КАМ’ЯНІ БУЗЬКИ: ЦІКАВИМИ МІСЦЯМИ І ЗАКАПЕЛКАМИ КАМ’ЯНКО-БУЗЬКОГО РАЙОНУ».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/70814/

Следующая новость
Предыдущая новость

Фотомагниты по хорошей цене Покупка рюкзака в Украине Надежные кредиты от Moneyveo Выбирайте лучшее, выбирайте металлочерепицу от завода «КМ» Комфорт і затишок – і опалення, і кондиціонер

Публикации