На Львівщині продали на аукціоні приміщення костелу з ХІХ ст.

18.10.2019 2:19 0

На Львівщині продали на аукціоні приміщення костелу з ХІХ ст.

Фонд державного майна України продав на аукціоні за 30 тис. грн недіючий костел Пресвятої Трійці у Магерові, що в Жовківському районі. Аукціон відбувся 15 жовтня, і його переможцем став підприємець з Дніпра.

Костел загальною площею 565 м² Фонд держмайна виставив на продаж ще у 2017 році. З того часу костел кілька разів намагались продати під час аукціонів, однак на торги ніхто не подавався. Повідомляє ZAXID.net.

Під час онлайн-аукціону 15 жовтня Фонд держмайна запропонував придбати костел за 528,5 тис. грн. У торгах взяли участь три учасники: благодійна організація «Спадщина.УА», що запропонувала за пам’ятку 16 тис. грн, приватна підприємиця Шеховцева Світлана Олександрівна, яка запропонувала за костел 25 тис. грн, та підприємець Соболь Сергій Федорович, який запропонував 30,3 тис. грн. Ставки під час аукціону приймались на пониження.

Переможцем аукціону визначили Сергія Соболя – підприємця з Дніпра. За даними бізнес-платформи YouControl, чоловік займається роздрібною торгівлею продуктами харчування а тютюном.

У розмові з ZAXID.NET Сергій Соболь заявив, що не знає, як буде використовувати придбаний костел. За словами Соболя, він не бачив костел вживу, лише на фото та на карті Google.

«Навіть не уявляв собі, що такий об’єкт можна так просто купити на аукціоні. Цікавий об’єкт в прикордонні України, тому вирішив купити», – прокоментував підприємець.

Костел Пресвятої Трійці збудували у 1595 році. У 1845 році костел повністю перебудували та освятили. Під час Першої світової війни храм суттєво пошкодили під час війни, а у 1935 році костел відновили та заново освятили.

Світлини зі сайту "Фотографії старого Львова"

Костел в Магерові

Костел в Магерові

Костел в Магерові

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/77484/

Следующая новость
Предыдущая новость

Покупка и установка памятников из гранита Професійна література для адвокатів Что ждет человека после Смерти? Что игорный бизнес дал государству в 2021 году и чего от него ожидать в 2022? Украинское онлайн казино Космолот на 3topora.net

Публикации