На Львівщині активіст самотужки намагається врятувати синогагу

26.12.2018 12:59 3

На Львівщині активіст самотужки намагається врятувати синогагу

У місті Броди Львівської області активіст намагається самотужки врятувати напівзруйновану будівлю Великої синагоги.

Великі організації не бажають витрачати гроші на реставрацію, так само як і місцева влада мотивуючи це тим, що в місті не зареєстровано єврейського населення зовсім. Відремонтувати будівлю вирішив своїми силами житель міста Володимир Ковальчук, повідомляє Jewishnews.

Володимир розчищає будівлю, виносить з нього сміття і вже спиляв дерева, які почали рости всередині синагоги. Все це активіст робить за свій рахунок.

До редакції Ваад України надіслали відкритого листа:

Він власними силами, найнявши за свої гроші людей, розчищає синагогу від завалів. При цьому ще й був змушений боротися з місцевою владою, які не давали дозволу на реставрацію синагоги. Деякі жителі-оригінали ще й писали на нього заяви, стверджуючи, що він щось краде. Якимось дивом у нього зрідка виходить випросити у мера людину з бензопилою або трактор.

Після Другої світової війни будівля міської синагоги було грунтовно пошкоджено. У радянські часи проведели ремонт будівлі і його почали використовувати як склад і кафе за часів народних гулянь.

У 1988 році стався обвал будівлі і з тих пір влада обіцяла відремонтувати синагогу і зробити з неї картинну галерею. Однак далі обіцянок справа не пішла, і в 2006 році відбувся обвал склепінь будови.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/74065/

Следующая новость
Предыдущая новость

Печать футболок на заказ Основые тренды в тайской косметики 2018 Тренды из девяностых - поясные сумки Большой выбор тактического снаряжения отечественных и иностранных производителей Исламский культурный центр открыл в Харькове свою гимназию

Публикации