На Криті екс-спікер УПЦ розповів про публічну теологію в інформаційну епоху

22.06.2018 19:54 3

На Криті екс-спікер УПЦ розповів про публічну теологію в інформаційну епоху

Свої вітання конференції через офіційних представників надіслали Вселенський патріарх, патріарх Олександрійський, патріарх Антіохійський, патріарх Єрусалимський, патріарх Грузинський, архієпископ Кіпрський, митрополит Варшавський і всієї Польщі та архієпископ Тиранський (Албанія). Привітав учасників і місцевий архієрей — митрополит Кісамський Амфілохій.

У перший день роботи конференції о. Георгій Коваленко, колишній спікер УПЦ, а зараз ректор київського Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості, розповів учасникам про «Богословіє-онлайн і публічну теологію в інформаційну епоху».

Завершився перший день доповіддю ігумена Ватопедського монастиря святої гори Афон Єфрема.
Але найбільше учасників вразила історія і лист, який надійшов до організаторів від паралізованого ченця одного з грецьких монастирів. Цей чернець — американець, який був професійним альпіністом, навернувся до віри і вирішив залишитися ченцем в одному з монастирів. Коли рішення було прийняте, в нього діагностували невиліковну хворобу, яка мала повністю паралізувати його за декілька місяців. Він прийшов до ігумена з цією новиною, і ігумен сказав, раз чоловік прийняв таке рішення — залишитися в монастирі, — то може це зробити.
Доглядати за сином приїхала мама. Сьогодні цей монах може рухати лише повіками очей. Саме в такий спосіб, за допомогою особливого програмного забезпечення, він може писати. Ось що він написав: «Молитва — це те, завдяки чому я можу спілкуватися з Богом. А інтернет — це те, завдяки чому я можу спілкуватися з людьми».
А ще він є одним з тих, хто слідкує за конференцією онлайн на сайті організаторів http://pemptousia.com

Робота конференції тривала чотири дні, до 21 червня. У ній взяли участь церковні ієрархи і священики з усього світу — 103 доповідачі з 18 країн. Вони говорили про цифрову екосистему як місце для нового засобу вираження П’ятидесятниці.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Мемориальные комплексы из гранита Самая вкусная пицца в Киеве с доставкой Ремонт в кухне и покупка мебельного гарнитура в Твери Казино, в котором лучшие условия для игры! Русский Вулкан лучшие онлайн слоты Igrosoft, Novomatic, NetEn

Публикации