На Київщині чиновники цікавляться настроями мешканців щодо можливого переходу до ПЦУ

30.12.2018 12:29 3

На Київщині чиновники цікавляться настроями мешканців щодо можливого переходу до ПЦУ

Обухівська РДА збирає інформацію про настрої релігійних громад щодо можливого переходу до Православної Церкви України.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

«На виконання телефонограми Київської обласної державної адміністрації від 26.12.208 №2702/01-11 та у зв’язку з трансформаційними процесами у релігійному середовищі України, з метою зміцнення взаєморозуміння та терпимості між релігійними організаціями різних віросповідань та реалізації прав віруючих громадян на свободу совісті, в тому числі і тих, які належать до української православної спільноти, просимо надати інформацію щодо настроїв релігійних громад, що знаходяться на території міської, селищної сільських рад про можливий перехід до Помісної Автокефальної Православної Церкви України», — йдеться у розпорядженні.

Службовців зобов’язують надсилати зібрану інформацію терміново — до 06.01.2019р. на електронну адресу відділу культури та туризму Обухівської районної державної адміністрації.

В УПЦ МП вважають, що такі дії чиновників порушують ст. 35 Конституції України про свободу віросповідання.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/74111/

Следующая новость
Предыдущая новость

Автобусные билеты онлайн на busfor.ua: недостатки и преимущества сервиса Вас интересует создание видеоконтента? Рекомендуем обращаться в компанию «Cinema Friends Production»! Особенности транзакций и видеослоты, как лучший вариант активных ставок «Квадродрайв» Тур в Киев для детей всем классом - лучший вариант провести каникули для школьников!

Публикации