На Київщині невідомі викрали Озерянську ікону Богородиці XIX століття

24.04.2019 2:03 3

На Київщині невідомі викрали Озерянську ікону Богородиці XIX століття

У селі Веселинівка Київської області у ніч проти 21 квітня невідомі викрали з Свято-Троїцького храму УПЦ МП Озерянську ікону Божої Матері ХІХ століття в оздобі та виносний хрест. Усередину зловмисники потрапили через вікно, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Як зазначається, ікону Богоматері шанували не тільки в селі, а й в усьому благочинні, щороку 12 листопада віряни збиралися для соборної молитви у храмі, де зберігалася святиня.

Клірик Бориспільської єпархії, переможець «Голосу країни» протоєрей Олександр Клименко також підкреслив на своїй фейсбук-сторінці: «Шанована святиня для всіх вірян Березанщини тепер в руках злодіїв. Я знаю, що навіть у маленьких містах, про великі й мови немає, живуть… скупники вкрадених речей. Особливо часто там з’являється товар релігійного значення дореволюційної пори. От на таких людях лежить відповідальність за пограбовані храми. Вони живуть, як той безумний, про якого пише Давид: “Сказав безумний в серці своєму: “Немає Бога” (Пс. 13, 1)”. Але Бог живий».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/75539/

Следующая новость
Предыдущая новость

Изготовление мебели по индивидуальным размерам Священики УПЦ відвідали полонених українських військових Где купить готовый сейф или заказать его изготовление Лучше товары для сада и огорода Лучшие приложения на деньги в сети

Публикации