На зустріч з Папою до Румунії вирушать чотири автобуси з буковинськими паломниками

31.05.2019 14:14 6

На зустріч з Папою до Румунії вирушать чотири автобуси з буковинськими паломниками

Сьогодні зранку літак із Папою приземлився у Бухаресті. В аеропорту Понтифіка зустрів Президент Румунії Клаус Йоганніс, повідомляє Молодий буковинець з посиланням на Vatican News.

Це буде вже 30-а закордонна подорож Папи Франциска. Девізом цього Папського візиту є слова "Прямуймо разом".

П’ятницю Папа проведе у столиці Румунії – Бухаресті. Він матиме тут кілька зустрічей, в тому числі у Президентському палаці та із Синодом Румунської Православної Церкви. Ввечері Папа відслужить Месу у катедрі Святого Йосипа.

У суботу Франциск відвідає друге найбільше місто – Ясси. Тут він здійснить приватний візит до катедрального собору Ясс. Також у суботу Папа матиме у Яссах зустріч із молоддю та родинами.

У неділю Папа прибуде до румунського міста Блаж. Це центр Румунської Греко-Католицької Церкви. Зранку відслужить Святу Месу. А також Папа проголосить тут блаженними сімох греко-католицьких єпископів Румунії, вбитих за віру у період панування комуністичного режиму.

Зважаючи на близькість Румунії з Україною, багато українських паломників вирушають на зустріч із Папою Франциском. Відомо, що із Чернівців вирушить чотири автобуси із паломниками.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/76010/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор тактического снаряжения отечественных и иностранных производителей Автооптика по заводским ценам Тотал больше в футболе: Что это и как это влияет на игру? Аренда мебели и инвентаря для мероприятий в Украине Основні правила обрання матрацу для свого ліжка. Різновиді та важливі критеріі

Публикации