На Закарпатті парафія УПЦ МП перейшла до Української Церкви

24.12.2018 4:19 0

Парафія св. першомученика архидиякона Стефана селища Минай на Закарпатті приєдналася до Закарпатської єпархії новоствореної Православної Церкви України.

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на прес-службу Закарпатської єпархії ПЦУ.

"Парафія св. першомученика архидиякона Стефана селища Минай приєдналася до Закарпатської єпархії Православної Церкви України. 21 грудня 2018 року настоятель парафії, протоєрей Степан Біляк звернувся до єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія з письмовим проханням про включення його у клір Закарпатської єпархії Православної Церкви України", - йдеться у повідомленні.

Раніше ця релігійна громада входила до складу Мукачівської єпархії Української Православної церкви Московського Патріархату.

Єпископ Варсонофій видав указ про включення цієї парафії до складу Закарпатської єпархії ПЦУ, а протоєрея Степана Біляка прийняв до єпархіального кліру.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74028/

Следующая новость
Предыдущая новость

Домашня зарядна станція для електромобіля Современные услуги печати Где и как можно быстро получить медицинскую справку 026/у? Глава РПЦЗ путешествует по Крыму, который считает российским Православные ресурсы

Публикации