На Закарпатті парафія УПЦ МП перейшла до Української Церкви

24.12.2018 4:19 0

Парафія св. першомученика архидиякона Стефана селища Минай на Закарпатті приєдналася до Закарпатської єпархії новоствореної Православної Церкви України.

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на прес-службу Закарпатської єпархії ПЦУ.

"Парафія св. першомученика архидиякона Стефана селища Минай приєдналася до Закарпатської єпархії Православної Церкви України. 21 грудня 2018 року настоятель парафії, протоєрей Степан Біляк звернувся до єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія з письмовим проханням про включення його у клір Закарпатської єпархії Православної Церкви України", - йдеться у повідомленні.

Раніше ця релігійна громада входила до складу Мукачівської єпархії Української Православної церкви Московського Патріархату.

Єпископ Варсонофій видав указ про включення цієї парафії до складу Закарпатської єпархії ПЦУ, а протоєрея Степана Біляка прийняв до єпархіального кліру.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74028/

Следующая новость
Предыдущая новость

Мятежный епископ УПЦ был "отравлен и ждал смерти", но "чудом исцелился" Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Київська митрополія УПЦ провела зустріч з рідними українських військових, які перебувають у полоні Красивый книжный переплет с гарантией Самый загадочный алкоголь - абсент

Публикации