На Закарпатті за грати потрапив чоловік, який обкрадав храми

11.07.2018 10:24 3

На Закарпатті за грати потрапив чоловік, який обкрадав храми

Хустський районний суд до 4 років 6 місяців позбавлення волі засудив місцевого мешканця за серію крадіжок, в тому числі з храмів.

Як інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області, свою вину чоловік визнав та частково повернув потерпілим викрадене майно, однак причетність до вчинення крадіжок майна з церков категорично заперечував.

Обвинувачений раніше відбував покарання за крадіжки.

«Здобутою в ході досудового розслідування доказовою базою та належною процесуальною роботою прокурора, вину злочинця доведено у всіх інкримінованих йому епізодах кримінальних правопорушень», - повідомляє прес-служба.

Дії обвинуваченого кваліфіковані за ч.3 ст.185 КК України (крадіжка, тобто таємне викрадення чужого майна, вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднана з проникненням у житло та інше приміщення).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/71785/

Следующая новость
Предыдущая новость

У Криму священик УПЦ благословив російських окупантів "на захист державного кордону РФ" Широкий ассортимент качественных запчастей У Сімферополі протестують проти приватного будівництва на місці палацу калги-султана XV–XVI ст. Украинское онлайн казино Космолот на 3topora.net Недорогие авиабилеты в Польшу

Публикации