На Закарпатті буревій пошкодив одну з найстаріших церков Європи

26.06.2018 17:01 0

На Закарпатті буревій пошкодив одну з найстаріших церков Європи

Одна з найстаріших дерев‘яних церков України та Європи, що у селі Колодне, може не встояти. Про це йдеться в сюжеті "Першого кабельного", пише Depo.Закарпаття.

На закарпатській Тячівщині ураган пошкодив одну з найстаріших дерев'яних церков України. Гілки столітнього дуба впали на дах дерев'яної споруди у с. Колодне. Дістатися туди практично неможливо, адже храм знаходиться у важкодоступному місці.

Втім це ще не все, що загрожує півтисячолітній дерев'яній церкві. Якщо черговий буревій повалить старого дуба, він своїм корінням просто виверне споруду. Тоді від неї точно залишаться лише уламки.

Про те, що дуби, хоч і прикраса церкви, є небезпечними для будівлі, активісти села говорять уже з 2008 року. Та самі зробити нічого не можуть, бо церква - під охороною, тож дозвіл на будь-які роботи може дати тільки Міністерство культури. Керівництво сільради пише до київських урядників лист за листом, але відповіді досі нема.

Детальніше про цей храм читайте у повідомленні РІСУ: Унікальну дерев’яну церкву на Закарпатті хочуть перетворити на музей.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/71623/

Следующая новость
Предыдущая новость

Полезные советы по дому, саду и даже интернету всегда под рукой Монастыри России православные действующие Подарунок на добру згадку з гравіруванням Что такое биткоин майнер? На берегу Киевского водохранилища пройдет христианский палаточный лагерь

Публикации