На Донеччині священики УПЦ МП готові перейти до Помісної Церкви

23.12.2018 12:10 0

На Донеччині священики УПЦ МП готові перейти до Помісної Церкви

У Донецькій області є відсоток священиків УПЦ Московського Патріархату, які перейдуть до Помісної Православної Церкви України, якщо 6 січня буде отриманий Томос.

Про це заявив 21 грудня на зустрічі з журналістами архиєпископ Донецький і Маріупольський Сергій, повідомляє ЗІК з посиланням на прес-службу Донецької військово-цивільної обладміністрації.

«Є відсоток священиків, які перейдуть до нас відразу, але після того, як буде 100% отриманий нами Томос», – сказав владика Сергій.

Він додав: «На сьогодні, що стосується виключно Донецької єпархії, Донецької області, то ми побачили за останні чотири дні, особливо під час святкування на честь Миколая-чудотворця, те, що священики, нашої Церкви телефонували мені й казали, що велика кількість людей, парафіян звичайних приєдналися до нашої церкви. Я вважаю, що це вже маленька перемога».

Архиєпископ зазначив, що не було позитивних зустрічей архиєрея з архиєреєм, хоча духовенство з православних церков Московського Патріархату і приїздило до нього «в розвідку» зі своїми питаннями.

«Духовенство до мене приїздило... Десь півмісяца назад я зустрічався з чотирма священиками Московського Патріархату. Вони приходили, як то кажуть, у розвідку», – сказав архиєпископ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74030/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой ассортимент семян овощей и всего, что нужно для урожая Светодиодные лампы Эдисона – новинка с ретро дизайном Букет для невесты заказываем в интернет магазине Вулкан казино онлайн - официальная страница wulcan.org.ua Солнцезащитные очки для будущего лета

Публикации