На Донеччині священики УПЦ МП готові перейти до Помісної Церкви

23.12.2018 12:10 0

На Донеччині священики УПЦ МП готові перейти до Помісної Церкви

У Донецькій області є відсоток священиків УПЦ Московського Патріархату, які перейдуть до Помісної Православної Церкви України, якщо 6 січня буде отриманий Томос.

Про це заявив 21 грудня на зустрічі з журналістами архиєпископ Донецький і Маріупольський Сергій, повідомляє ЗІК з посиланням на прес-службу Донецької військово-цивільної обладміністрації.

«Є відсоток священиків, які перейдуть до нас відразу, але після того, як буде 100% отриманий нами Томос», – сказав владика Сергій.

Він додав: «На сьогодні, що стосується виключно Донецької єпархії, Донецької області, то ми побачили за останні чотири дні, особливо під час святкування на честь Миколая-чудотворця, те, що священики, нашої Церкви телефонували мені й казали, що велика кількість людей, парафіян звичайних приєдналися до нашої церкви. Я вважаю, що це вже маленька перемога».

Архиєпископ зазначив, що не було позитивних зустрічей архиєрея з архиєреєм, хоча духовенство з православних церков Московського Патріархату і приїздило до нього «в розвідку» зі своїми питаннями.

«Духовенство до мене приїздило... Десь півмісяца назад я зустрічався з чотирма священиками Московського Патріархату. Вони приходили, як то кажуть, у розвідку», – сказав архиєпископ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74030/

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрая доставка покупок из США Авиабилет может быть не таким, уж дорогим, как вы думаете Игровой слот Bananas Неодимовый магнит для экономии семейного бюджета Покупайте серебряные крестики онлайн

Публикации