“На Донбасі вірні проти автокефалії», - Луганський митрополит УПЦ (МП)

27.06.2018 1:15 6

“На Донбасі вірні проти автокефалії», - Луганський митрополит УПЦ (МП)

Українська Православна Церкви (Московського Патріархату) продовжує інформаційну кампанію з протидії автокефалії Української Церкви. Так, днями голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ МП митрополит Луганський і Алчевський Митрофан заявив, що на Донбасі ідея Єдиної Помісної Церкви не сприймається, повідомляє «Релігійна правда» з посиланням на Інформаційно-просвітницький сайт Московського Патріархату.

Так, архиєрей заявив, що у його єпархії “це питання взагалі не сприймається, натомість звичайні миряни за власним бажанням підписують звернення до Константинопольської Патріархії проти автокефалії”.

«Таких більше 100 тисяч підписів уже. Це листи проти автокефалії. Уже кілька разів ми їх відвозили до Константинополя. Думаю, це має врахувати Вселенський Патріархат», – каже єрарх УПЦ (МП).

Відповідаючи на питання журналіста видання «Главком», чим погана автокефалія, архиєрей додав, що «в самій автокефалії немає нічого поганого, це нормальне явище у житті Церкви».

Однак, за словами владики, вона недоречна за тих умов і обставин, в яких сьогодні перебуває не тільки Церква, але і все українське суспільство, зокрема, згадав про Революцію Гідності, мовляв, саме з того часу з’явилася нестабільність.

“А ви подивіться яка нестабільність. Що у нас після Майдану відбувається в країні,” – сказав митрополит.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/71612/

Следующая новость
Предыдущая новость

Законное изготовление штампов и печатей в Украине Ультрафиолетовая печать: какое оборудование используют и как это делают на самых необычных поверхностях Тур в Киев для детей всем классом - лучший вариант провести каникули для школьников! Оригинальные кеды Converse Газоблоки для строительства

Публикации