На Дніпропетровщині 12-річні хлопці обікрали храм

17.11.2019 3:41 0

На Дніпропетровщині 12-річні хлопці обікрали храм

Новомосковські поліцейські встановили 12-річних хлопців, які обікрали храм. 9 листопада двоє хлопців зайшли до місцевої церкви та викрали зі скрині пожертви прихожан. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області, інформує сайт «Вісті Придніпров’я».

13 листопада особи крадіїв були встановлені — ними виявилися 12-річні місцеві жителі. Працівники групи реагування патрульної поліції спільно із працівниками ювенальної превенції доставили їх до відділу поліції. В присутності батьків неповнолітні пояснили, що гроші зі скриньки вони витратили у дитячому розважальному комплексі на ігри.

За даним фактом батьків 12-річних крадіїв церковного майна притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Санкція статті передбачає накладення штрафу на батьків від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Для прийняття остаточного рішення матеріали будуть направлені до суду.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/77825/

Следующая новость
Предыдущая новость

У столичному Відкритому православному університеті відбудеться лекція афонських ченців Любовная магия и привороты Сибирского мага Католики і православні спільно пом'янули 74-ту річницю трагічних подій на Волині Справка 302 н для трудоустройства Качественное оформление наружной рекламы

Публикации