На Дніпропетровщині громада УПЦ МП перейшла до ПЦУ

05.01.2019 2:43 12

На Дніпропетровщині громада УПЦ МП перейшла до ПЦУ

Віряни Свято-Покровського храму УПЦ Московського Патріархату в селі Рубанівському Васильківського району на Дніпропетровщині підтримали перехід під юрисдикцію Православної Церкви України. Цю інформацію Радіо Свобода підтвердили 3 січня в храмі.

За словами представників храму, настоятель церкви отець Василь 30 грудня опісля служби виніс на розсуд вірян пропозицію про приєднання храму до ПЦУ і ця пропозиція була підтримана шляхом голосування підняттям рук.

«Ми цього не заперечуємо і не приховуємо. Я думаю, це перший крок. А після надання Україні Томосу 6 січня буде певна послідовність кроків, мабуть, нам будуть допомагати юристи, напевно, треба буде зареєструвати новий статут в місцевих органах», – зазначив Володимир Дерев’янко, помічник настоятеля храму.

Він також підтвердив, що віряни організували збір підписів за перехід під юрисдикцію ПЦУ.

Відео спілкування священика з парафіянами і голосування за перехід в ПЦУ було оприлюднене на Facebook.

Водночас в інформаційному відділі Дніпропетровської єпархії УПЦ МП заявили, що інформація про перехід Свято-Покровського храму в селі Рубанівському під юрисдикцію Православної Церкви України «не відповідає дійсності».

«Громада й надалі перебуває в юрисдикції Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви», – кажуть в єпархії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74156/

Следующая новость
Предыдущая новость

Профессиональный татуаж в Краснодаре У столичному Відкритому православному університеті відбудеться лекція афонських ченців Прокат лыж в Эстосадок Лучшие потолочные светильники в детскую комнату Врач может понадобиться в любую минуту

Публикации