На Вінниччині відбудеться Всеукраїнський конгрес сімей

20.09.2019 6:29 0

На Вінниччині відбудеться Всеукраїнський конгрес сімей

22 вересня у Вінниці пройде марш родин «Сім’я сильна Богом». Під час проведення заходу на кількох вулицях обмежать рух транспорту.

Про це повідомляє Вінбазар з посиланням на Вінницьку міську раду.

З 20 по 22 вересня Вінниччина прийматиме Всеукраїнський конгрес сімей. Його організовує Всеукраїнська Рада Церков, Римо-Католицька Церква за сприяння Вінницької облдержадміністрації та Вінницької міської ради.

Відповідно до програми, заходи розпочнуться 20 вересня у Шаргороді, де у Кальварії відбудеться Літургія та Хресна Дорога, присвячена примиренню в сім’ї.

Другий день заходу, 21 вересня, розрахований, на дітей та молодь, які протягом всього дня матимуть власну програму заходів в парафії Божого Милосердя та парафії Матері Божої Ангельської, де працюватимуть презентаційні панелі сімейної тематики.

У третій день святкування, 22 вересня, у центрі Вінниці планується урочиста Служба Божа за участю єпископів, священників і мирян, яку очолюватиме Апостольський Нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті.

Очікується, що для участі у заході до Вінниці приїде близько 20 тисяч вірян з усієї України та з-за кордону.

У зв’язку з цим, з 09:00 до 10:00 буде тимчасово обмежений рух приватного та громадського транспорту по вул. Соборній.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/77190/

Следующая новость
Предыдущая новость

Деревянные развивающие игрушки: польза и преимущества Всегда говори «Да» Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання Обжимной опрессовочный инструмент для наконечников Реалии Украины последних суток

Публикации