"На відміну від американців, ми абсолютно не боїмося руйнування великих міст", - екс-речник РПЦ

13.04.2018 10:43 0

Екс-речник Московського Патріархату священик Всеволод Чаплін заявив, що в переговорах з США Росія повинна погодитися на повалення президента Сирії Башара Асада, але при цьому окупувати лівобережну Україну. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, повідомляє УНІАН.

"Вимагають відсторонити Асада – можна на це піти, але забезпечити обрання ще більш жорсткої фігури або поділ Сирії на кілька етноконфесійних держав (інші там вже не життєздатні). Натомість треба в ультимативній формі заявити, що ми застосовуємо щодо Києва і всієї нинішньої лівобережної України ті ж принципи захисту співгромадян і співвітчизників, що були застосовані в Криму. Протягом декількох днів. Головне ж – потрібно дати зрозуміти: на відміну від американців, ми абсолютно не боїмося руйнування великих міст. Чого боятися людям, що живуть вічністю?", - вважає Чаплін.

Слова священика викликала бурхливі емоції в мережі. Користувачі звинуватили священика в релігійному екстремізмі і тероризмі.

Раніше в мережі широке обговорення викликала фотографія Чапліна в одному з ресторанів мережі MсDonald's. Тоді Чаплін заявив, що вживав пісну їжу і не бачить в цьому гріха. Він додав, що якби була створена подібна мережа швидкого харчування з російською кухнею, він ходив би туди.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/70792/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор подарков на 40 лет Минеральные удобрения для цветоводства и сельского хозяйства Как выбрать кастрюлю Где купить хорошие магниты? Клуб СуперСлотс для азартных игроков

Публикации