На відзначенні 50-ліття владики УГКЦ Венедикта (Алексійчука) зібрали стипендіальний фонд для семінаристів

20.01.2018 15:56 12

На відзначенні 50-ліття владики УГКЦ Венедикта (Алексійчука) зібрали стипендіальний фонд для семінаристів

У Львівській духовній семінарії 16 січня відбулися урочистості з нагоди святкування 50-річного ювілею Правлячого єпископа єпархії Святого Миколая з осідком в Чикаго Венедикта (Алексійчука).

Владика Венедикт попросив замість різних подарунків для себе -зібрати кошти для стипендій семінаристам духовних семінарій УГКЦ.

Сума, яку вдалося залучити спільними зусиллями з нагоди святкування 50-річчя владики Венедикта, становить 1 380 000 гривень. Десять відсотків від загальної суми скерують на формування стипендій для семінаристів, котрі навчаються в Тернопільській, Ужгородській, Дрогобицькій, Івано-Франківській та Київській духовних семінаріях (по дві стипендії на кожну семінарію). Решту суми буде передано для створення стипендіального фонду для семінаристів Львівської духовної семінарії.

Визначатимуть стипендіатів ректорати духовних семінарій. Назва стипендії - «Ректорська стипендія». Відповідальними за реалізацію проекту є БО «Фундація духовного відродження» ЛА УГКЦ та Львівська духовна семінарія Святого Духа.

Формування стипендій для виховання майбутніх душпастирів фінансово підтримали єпископи та священики УГКЦ, підприємці Львова і друзі владики Венедикта (Алексійчука). Найбільшу пожертву склала мама владики Бориса (Ґудзяка), Ярослава Ґудзяк, — 140 000 грн. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/69781/

Следующая новость
Предыдущая новость

Что посмотреть в Керчи Монетная история Николая Первого Использование микротоков для лица Научиться рисовать может каждый Стильная одежда Queen

Публикации