На Волині священик разом із громадою перейшов до ПЦУ

15.01.2019 9:15 3

На Волині священик разом із громадою перейшов до ПЦУ

Парафія Різдвобогородичної церкви села Новостав 13 січня провела збори, під час яких прийняли рішення про приєднання до Православної Церкви України.

Голосування відбувалося шляхом підняття рук, з присутніх ніхто не висловився проти, лише троє учасників утрималися. Про це Район.Горохів розповіла учасниця зборів, хористка Марія Маслічук.

«Нам не складно було прийняти таке рішення, адже ми давно мріяли про свою канонічну Церкву. У нас давно Служба відбувається українською мовою, всі требники та інша література, що потрібна для Служби Божої у нас давно є. Перед проведенням зборів ми знали, що люди підтримують наш перехід, адже у свята церковний хор ходив колядувати і ми зібрали підписи парафія», – розповіла Марія Маслічук.

Настоятель храму отець Віктор Павленко підтримав рішення своєї громади.

«Нам була важлива і думка нашого священика, адже багато років отець Віктор молиться за нас. Дуже не хотіли, щоб у нас був свар у церкві. Все пройшло мирно і радісно», – додала Марія Маслічук.

Уже найближчим часом громада звернеться до владик УПЦ МП Нафанаїла і ПЦУ Михаїла з повідомленням про рішення громади.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74289/

Следующая новость
Предыдущая новость

Европейское гражданство: кратчайший путь Глушилки gps по отличной цене Продажа биокаминов, сделанных в Украине Самый загадочный алкоголь - абсент Тур в Киев для детей всем классом - лучший вариант провести каникули для школьников!

Публикации