На Волині пенсіонер зламав пальці священику УПЦ МП

06.06.2019 17:06 3

На Волині пенсіонер зламав пальці священику УПЦ МП

У селі Грабове Шацького району на Волині 2 червня виник конфлікт між вірянами УПЦ МП та ПЦУ, у результаті якого постраждав священнослужитель Московського Патріархату о. Димитрій Ковальчук.

Зі священика зірвали хрест, нанесли кілька ударів та зламали пальці рук. Про це Інформаційно-просвітницькому відділу УПЦ МП розповів прес-секретар Володимир-Волинської єпархії протоєрей Володимир Мацур.

Конфлікт у селі виник після недільного Богослужіння.

За словами представників УПЦ МП, цього дня до храму прийшли віряни ПЦУ, аби його захопити.

«У нас якраз була полеміка, але всі адекватно спілкувалися, - розповідає священик УПЦ МП. - я намагався вислухати всіх. І от в момент, коли я розмовляв з однією жінкою, відчув удар ззаду, потім другий удар, які супроводжувалися лайкою і образливими словами в мій бік. Потім з мене зірвали хреста. Коли почали відтягувати цього чоловіка, він вкотре вдарив мене, почав наносити удари ногою, тримаючи мою руку, за пальці хапав так, що зламав їх».

Прихильник «ПЦУ», який наносив удари, є людиною досить похилого віку, депутатом сільської ради.

Поліція, яка приїхала на місці події, допомогла заспокоїти активіста ПЦУ.

Проти пенсіонера розпочали кримінальне провадження і внесли справу до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/76074/

Следующая новость
Предыдущая новость

Превосходства микрокредита онлайн в Украине Бра, как обязательный осветительный элемент Что посмотреть в Керчи Официальный дилер Тайота в Киеве Качественная и надежная трубопроводная арматура

Публикации