На Волині до Православної Церкви України перейшли вже 38 парафій МП

07.02.2019 21:49 3

На Волині до Православної Церкви України перейшли вже 38 парафій МП

У консисторії на Волині розповіли, які релігійні громади, що вийшли з МП, було прийнято до ПЦУ. Про це IA ZIK поінформували у Волинській єпархії Православної Церкви України.

Як повідомив канцлер єпархії протоєрей Микола Цап, до ПЦУ зараховано парафії сіл Лучиці та Радомишиль Луцького районного деканату, Берестяне Цуманського та Галичани Горохівського із настоятелем протоієреєм Дмитром Фенюком.

Таким чином, уже 20 парафій увійшли до складу Волинської єпархії Православної Церкви України після вручення Томосу. І процес переходу громад триває, стверджує о. Микола. Представники багатьох парафій звертаються за консультацією щодо зміни юрисдикції.

За даними газети «Волинь-нова», загалом на Волині (Волинська і Володимир-Волинська єпархії) до ПЦУ перейшло вже 38 парафій Московського патріархату.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/74626/

Следующая новость
Предыдущая новость

Стильний жіночій одяг за кращими цінами Где найти красивые кеды? Митрополит Онуфрій видав циркуляр про особливе молитовне правило всім вірянам УПЦ Легкие победы для всех решительных участников Огромный выбор чехлов для Xiaomi Redmi Note 4 и не только

Публикации