На Волині відзначають 400-річчя Луцького братства

28.09.2017 16:40 0

На Волині відзначають 400-річчя Луцького братства

На Волині розпочався цикл заходів з нагоди 400-річного ювілею Луцького Хрестовоздвиженського братства Про це інформує IA ZIK.

На Волині відзначають 400-річчя Луцького братства

Розпочалося святкування з урочистої академії у Волинській православній богословській академії УПЦ КП. Передувала події хресна хода від Хресто-Воздвиженської церкви до Свято-Троїцького кафедрального собору.

Голова Волинського крайового братства св. ап. Андрія Первозваного Андрій Бондарчук коротко зупинився на історії організації та подякував усім, хто прийшов разом з братчиками відсвяткувати цей ювілей.

А перший заступник Луцькго міського голови Григорій Недопад додав, що з міського бюджету виділили кошти на ремонт фасаду приміщення на вулиці Кондзелевича, 5, де знаходиться братство.

«У наступних роках ми вишуковуватимемо кошти, аби привести приміщення до належного вигляду», – сказав він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc_kp/68414/

Следующая новость
Предыдущая новость

Исламский культурный центр открыл в Харькове свою гимназию Стабилизированный мох из Норвегии Диваны прямые, угловые и детские на складе в Киеве Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби Президент Украины поручил подготовиться к 1030-летию крещения Руси

Публикации