На Волині відзначають 400-річчя Луцького братства

28.09.2017 16:40 0

На Волині відзначають 400-річчя Луцького братства

На Волині розпочався цикл заходів з нагоди 400-річного ювілею Луцького Хрестовоздвиженського братства Про це інформує IA ZIK.

На Волині відзначають 400-річчя Луцького братства

Розпочалося святкування з урочистої академії у Волинській православній богословській академії УПЦ КП. Передувала події хресна хода від Хресто-Воздвиженської церкви до Свято-Троїцького кафедрального собору.

Голова Волинського крайового братства св. ап. Андрія Первозваного Андрій Бондарчук коротко зупинився на історії організації та подякував усім, хто прийшов разом з братчиками відсвяткувати цей ювілей.

А перший заступник Луцькго міського голови Григорій Недопад додав, що з міського бюджету виділили кошти на ремонт фасаду приміщення на вулиці Кондзелевича, 5, де знаходиться братство.

«У наступних роках ми вишуковуватимемо кошти, аби привести приміщення до належного вигляду», – сказав він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc_kp/68414/

Следующая новость
Предыдущая новость

Игровые автоматы: особенности разных категорий! Получение кредита по выгодным условиям Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Участник АТО пронесет украинский флаг по паломническому пути "Эль Камино де Сантьяго" Изготовление пакетов и печать логотипов на заказ

Публикации