На Великдень чергуватимуть близько 7 тисяч рятувальників ДСНС

07.04.2018 22:03 0

На Великдень чергуватимуть близько 7 тисяч рятувальників ДСНС

На Великодні свята - з 9 години 7 квітня до 9 години 10 квітня - підрозділи ДСНС перейшли на посилений режим несення служби. А у Великодню ніч та 8 квітня рятувальники чергуватимуть у храмах та церквах.

Про це повідомляє ДСНС, пише Укрінформ.

"На період святкування Великодня, починаючи з 9 години 7 квітня до 9 години 10 квітня, підрозділи ДСНС переходять на посилений режим несення служби. Безпосередньо у Великодню ніч та 8 квітня рятувальники чергуватимуть у храмах та церквах по всій території України"

Зазначається, що до 9-ї ранку 7 квітня на цілодобовому чергуванні перебувають близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки ДСНС, а у разі необхідності сили будуть збільшені до 14 тисяч чоловік особового складу та близько 4 тисяч одиниць техніки.

Посилена готовність сил і засобів Служби до реагування на надзвичайні ситуації пояснюється тим, що святкування Великодня пов’язане з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок, під час богослужінь, підкреслили в ДСНС.

Також організовано взаємодію з місцевими органами влади, територіальними органами Національної поліції України, регіональними службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об'єктах, задіяних до проведення заходів із відзначення Великодніх святкувань, та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій.

У готовності до застосування для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надзвичайні події перебуває і авіація ДСНС, а саме літак Ан-26 та вертоліт “Єврокоптер”.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/70740/

Следующая новость
Предыдущая новость

3D принтер для вас Печное отопление для дома или дачи Срочный ремонт смартфонов Xiaomi в СкайМи Кримський архієпископ УПЦ КП відвідав у суді заарештованого українця Зачем соблюдать пост и почему вообще следует поститься?

Публикации